swenor_banner_rollerskis_centrum.png
AddThis Social Bookmark Button

Kolečkové lyže Swenor (SWEden - NORway) se začaly vyrábět ve Švédsku v roce 1981 s cílem dodávat na trh kolečkové lyže, se kterými se budete co nejvíce cítit podobnost jako s jízdou s lyžemi na sněhu. V roce 1994 se Swenor přestěhoval do Norského městečka Sarpsborg, vzdáleného pár kilometrů od švédských hranic. Kolečkové lyže Swenor se dovážejí do více než 15 zemích světa včetně Švédska, Norska, Ruska, Německa, Kanady a Spojených států. Swenor je  jedničkou ve světě v oblasti kolečkových lyží!

Swenor dodává profily kolečkových lyží jak z lehké hliníkové slitiny, tak i z kompozitních materiálů, které jsou v poslední době velmi oblíbené. Při vývoji koleček Swenor klade velký důraz na jejich trvanlivost (oděr, odvod tepla), rychlost a hmotnost. Gumová kolečka na lyžích Swenor jsou velmi trvanlivá - v případě, že během tréninků najezdíte velký objem kilometrů, tak neztrácíte čas se sháněním nových koleček, s klíči a neustálou výměnou koleček.

Kolečkové lyže Swenor se dovážejí do více než 15 zemích světa včetně Švédska, Norska, Ruska, Německa, Kanady a Spojených států. Swenor je  jedničkou ve světě v oblasti kolečkových lyží!

Swenor je oficiálním dodavatelem kolečkových lyží švédského, norského národního týmu (jak běžeckého tak i biatlonového) a amerického běžeckého národního týmu.

 

PETTER NORTUG (NOR)
KRIS FREEMAN (USA)
JENS ARNE SVARTEDAL (NOR)

 

Joomla templates by a4joomla